Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Let´s Play - Fraps

Ahojte chcem sa spýtať točím let´s playe alebo da sa povedať že sa oto snažím mám 2 videa na youtube.A točím cez fraps ale točím napríklad minecraft cez fraps tak keď zapnem nahravanie tak mám 80fps ale napríklad keď sa to renderuje svet do dialky ako sa hýbem pada to 30-80fps.Normalne mám 500-900fps keď nenatáčam tak sa chcem spýtať či sa to da niako odloknuť vo frapse tak ako si vyberate fps vo frapse mám nastaveních 120 fps aj tka to ide na 80fps max.Ďakujem pekne za rady :-))

AK by sa chcel niekto pozrieť na youtube tak tu je môj youtube channel: crashczsk Zatial tam je iba minecraft ale bude tam aj ostatné hry :)

Fraps je bez komprese. To vytěžuje tvůj procesor a proto spadnou FPS hodně nízko.
Pokud chceš víc FPS, je k tomu třeba lepší procesor a software.. Můžeš zkusit OBS, to umí i lokální nahrávání skrz AMD/nVidia kartu nebo H.264 (CPU) = nižší zátěž pro procesor, na úkor kvality (při správném nastavení je to ale nepodstatné.