Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Counter strike: GO lag

Dobrý den, včera když jsem hrál csko tak fungovalo normálně 60fps+. Dneska jede jakoby zpomaleně. Nevíte čím to může být? Koukal jsem na task manager a ten mi ukazuje že csko jede na 20-30% výkonu. Normálně jede třeba na 80%.

S nastavením si nic nedělal (ve hře, u grafiky, etc.)?
A aktualizoval si mezitím něco?

Je nepravděpodobné, že by se to stalo jen tak od sebe.

Zkusil bych alespoň ověřit integritu mezipaměti hry (přes steam).