Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Foto honor PS4 striktní nat.

Potřeboval bych pomoci co mám dělat,když u PS4 mám u for honor striktní nat a tudíž nemohu hrát multiplayer.. nevím jak to mám změnit na otevřený,u jiných her vše funguje tak jak má.
Děkuji předem za pomoc.

A kde by teda měla být chyba když ne tu..? Hrál jsem na jiném netu a striktní nat jsem neměl a nebyl problém,ale na striknim natu nic... Takže chyba je jasná,a ptám se na rady a ne na to kde by byla chyba.. je mi jedno kde je chyba,spíš jde mi o to ,jak to spravit,tam prosím o dobré rady a ne o to abych něco někde platil.. blbost