Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam hry sdílení na jednom PC

Ahoj mám problém (sdílení na knihovny nemáme) když si chce brácha nebo já zahrát nějakou hru a máme ji oba tak tam máme uložený to co ten druhej takže on třeba pokračuje v tom co jsem rozehrála já jde to nějak zrušit?

To máte jeden společný Steam účet?

Záleží na konkrétní hře.

Nejprve je dobré zrušit ukládání savů hry do cloudu, pak zjistit, kde jsou savy uložené a prostě si na to místo před hraním nakopírovat ty svoje. Po hraní zase někam uklidit atd.

Pokud napíšeš konkrétní hru, třeba ti poradím přesně, pokud ji tedy také mám.