Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Two Worlds II: Pirates of the Flying Fortress - čeština

Zdar,
mám ze Steamu hru Two Worlds II i s DLC.
Zatímco samotná hra je v češtině, tak DLC je v polštině. Na Steamu jsem nenašel možnost nastavení jazyka pro DLC zvlášť, ve hře taky ne.
Zkoušel jsem i stáhnout češtinu a napasovat ji tam, leč furt je DLC polsky.
Jak to DLC dostat do češtiny? Podle Steamu čeština ve hře je.

Tohle je hrozny. Vydelavaj pekny penize a nemuzou si najmout v kazdy zemi aspon jednoho cloveka, kterej by resil tyhle lokalizacni veci? 3-[

Ja zrovna na CDR resil a bylo mi poradeno, ze Assasins Creed na UPlay pouze anglicky a neexistuji titulky preci jen jde s ceskym dabingem, ktery teda musim nekde upiratit a narvat ho do UPlay verze, protoze proste UbiSoft si neni schopen domluvit s ceskym distributorem, aby hru v cestine prodaval na UPlay. Opravdu jsou pomateny ty prodejci PC her, protoze opravdu radeji pujdu do piratskych verzi nez nekde shanet placku, zasadne tohle odmitam.