Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ČSGO rank

Kolik komopetu se musí vyhrát aby postoupil dal? Mám vyhraných 35 komopetu a pořád jsem silver 1.

"ČSGO" a "komopetu" :D Co se člověk nenaučí.
K tématu, pokud jsi Silver 1 i s 35 výhrama, bude to zřejmě tím, že jsi v takové hře nováček. Doporučoval bych vůbec neřešit rank, hraj, zdokonaluj se, zdokonaluj svůj aim, movement, nauč se poslouchat a využívat zvuky (jsou legálním "wallhackem"). Sleduj streamy "PRO" hráčů, koukej na různé videa na youtube. Nauč se jednu, dvě mapy, .. Časem se budeš zlepšovat a se zlepšením přijde i vyšší rank. Když prohraješ, netrap se tím, prostě hraj dál a hraj pro zábavu, pro své zlepšení.

Jakmile dosáhneš na účtu lvl 21, aktivuj si PRIME ACCOUNT a hraj jen PRIME MatchMaking, .. Je tam podstatně míň hackerů a smurfů.

Teda musim říct že při hraní non-prime je tam těch hackerů momentálně vážně šílenej počet. 3 ze 4 lidí v jednom týmu měli WH a to možná jenom pro to že tomu pátýmu to spadlo a už se nepřipojil, jinak by byli 4.
A takhle to je v skoro každý hře, minimálně jeden něco má..
Naštěstí mají většinou jen WH, takže se dá přinejmenším remizovat při hraní "na reakci" s AWP :))

To, kolik toho musíš vyhrát záleží na tom, kolik her si už hrál.
Když budeš mít celkově 100 zahraných her, tak se ti rank změní rychleji než když jich budeš mít 1000.

Dost to taky záleží na tom, jak sis vedl v kompetech a hlavně kolik si jich v poslední době vyhrál.
Pokud jich odehraješ 10 za sebou, a budeš mezi prvníma v tabulce, tak máš na rank-up mnohem vyšší šanci.
A to i v případě, kdybys prohrál (počítají se jednotlivé kola, ne kompety celkově).