Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalá hra Rust

Dobrý den,
Včera jsem si stáhl hru RUST jenže když se hra zapne tak je hrozně pomalá v načítání. Zkoušel jsem i změnit grafiku na slabší ,ale pořád se to načítá a to nemluvím o serverech na ty se připojuju 10 minut. A když s tím chci něco dělat tak na obrazovce se ukáže bílo a hned cedulka Program Rust přestal pracovat. Nevím čím to je. Jinak hru mám přes steam. Předem děkuji za pomoc.

Notebook/PC (hardware) neuvádíš, své internetové připojení také ne, kondice operačního systému je rovněž neznámá, to je pak těžké. Když k tomu připočteme, že jsi betatester (hra ještě nevyšla), netuším, co radit.

Každopádně výsledky svého testování napiš vývojářům. A příště zvaž, zda je rozumné kupovat nehotovou věc.