Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Counter Strike

Zdravím mam dotaz štaci mi tahle pc sestava k tomu abych mohl hrát online Counter Strike 1.6 a Counter Strike GO
PC sestava je: PC je složen z těchto komponentů:
Základní deska - ASUS P5B (Socket Intel 775)

Procesor - Intel® Core™2 Duo E6300 (2 x 1,86 GHz)

Grafická karta - ATI Radeon HD 4650, 1GB DDR2

Operační paměť RAM - 1,5 GB DDR2 (podporuje 8GB RAM) Při rychlém jednání přidám 1,5 GB RAM

Pevný disk -Seagate Barracuda 7200 320GB, SATA II

Zdroj - EVOLVE Pulse 400ATX (400W)
Děkuji za jakoukoliv odpověď

Na 1.6 staci urcite, to jsem hraval jeste na nejakym celeru 600.
CSGO tezko rict, minimum ma E6600 a 2GB ram, takze ikdyby se ti to nejak podarilo rozjet, zrejme by to byla nehratelna sekana.

Mimoto, nevim za kolik to chces kupovat, ale osobne bych to nebral ani zadarmo - krom mizerneho vykonu bych se obaval toho "zdroje".