Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tomb Raider Collection je to dobrá nabídka?

https://uk.gamesplanet.com/game/tomb-raider-collec tion-steam-key--1065-5

cena: £22.19

Lara Croft Guardian of light
Lara Croft Guardian of Light DLC All the Trappings - Challenge Pack 1
Lara Croft Guardian of Light DLC Hazardous Reunion - Challenge Pack 3
Lara Croft Guardian of Light DLC Raziel and Kain Character Pack
Lara Croft Guardian of Light DLC Things that Go Boom - Challenge Pack 2
Tomb Raider Anniversary
Tomb Raider I
Tomb Raider II
Tomb Raider III: Adventures of Laracroft
Tomb Raider IV: The Last Revelation
Tomb Raider V: Chronicles
Tomb Raider VI: The Angel of Darkness
Tomb Raider VII: Legend
Tomb Raider VIII: Underworld
Tomb Raider GOTY

Soucasti neni jen nejnovejsi Rise of Tomb Raider a Lara Croft and the Temple of Osiris.

Me to trochu laka, protoze mam ve wishlistu Lara Croft Guardian of light a Tomb Raider 2013, ale jinak jsem hral jen jedno z tech hodne starejch, to uz nevim kterej a Chronicles a Legend. Takze by se pravdepodobne dalo zahrat i Underworld a Anniversary.

Dilemata mam dve, na vetsinu Tomb Raideru co jsou cestiny, jsou jen pro piratsky verze a na Steamu dle infa na netu nejdou a s cs titulky by byla jen ta Lara Croft Guardian of light, ani ten Tomb Raider 2013 nema cs titulky. A nevim, jak moc mi bude vadit, ze to je jen v anglictine, jak moc je to ukecany? No a potom jestli to pro dve az ctyri hry, ktere bych z toho hral, vubec vyplati?

Co tu na to rikate?

Navic jsem rikal, ze letos uz nic kupovat nebudu.

No maji tam napsano jen cesky interface, titulky i audio jen anglictina. Treba to maji blbe, stejne nechapu, ze si tohle nejak neresi a nejsou schopni i treba sami dodat titulky do starsich her, natoz kdyz existuji. Urcite by se jim to vyplatilo.

stejne nechapu, ze si tohle nejak neresi a nejsou schopni i treba sami dodat titulky do starsich her, natoz kdyz existuji. Urcite by se jim to vyplatilo.

To nechápe nikdo. Asi nějaké rozumné rozhodnutí příslušných ma(na)gorů.

Pikantní u her, které vyšly s profesionální češtinou jako krabicovky a v digi distribuci čeština není a distributor ji tam za žádnou cenu oficiálně dát nechce. Vyřešit se to nakonec většinou dá, ale…

U titulků, co oficiálně už jednou vyšly to taky nechápu, nicméně aby dodelavali titulky pro starší tituly, to by se jim podle me nevyplatilo. Dobrej překladatel (popřípadě tým překladatelů) něco stojí, pak musíš ty titulky do hry implementovat a řešit znakový sady a fonty (protože háčky a čárky) a nakonec se musejí všechny texty otestovat a případný chyby odstranit (napr přesahující text na malým tlačítku). Hádám, ze celá ta sranda vyjde na víc než případný zisky z prodejů...

jasny, myslel jsem to spis tak, ze jsou treba i ruzny amatersky titulky, Steam by je mohl pouzit, asi by si to musel doresit s autorem, ale ten by je kolikrat dal treba za nejakou hru zdarma a podobne nebo za par korun.

A co se tyka podpory, tak by stacila hlaska, jako ze podpora pouze pro anglictinu, ceska lokalizace z externiho zdroje.

Proste abych prisel na Steam hned videl, jestli je titul v cestine a kupuju nebo ne a nic. A ne ze ted musim hodinu dohledavat na netu, jestli uz nekdo zkusil do steam verze neoficialni ceske titulky a jestli funguji.