Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vietcong Fist Alpha

Zdravím, povedal som si že mam chuť na túto starú srdcovečku. Ano je to warez kedže original je už vzácny...
Prešiel som hru celu až na poslednu misiu kde mam zabiť tie kulometne hniezda a protilietadlove kanony a nemam vyvolať poplach. No problem je ten že v 2 domčekoch kde spali VC tak sa furt ako keby respawnuju. Myslite že je problem v cracku? Nikdy mi to nerobilo.. Patch mam 1.60 a nainštalovanu češtinu.

Asi ti nikdo nerekne, kde je problem, muze byt i v cracku, ale je to spis malo pravdepodobne.

Warez distribuce bych rekl, ze je dvojiho typu, komplet hra, kterou ripnou a udelaji bud vlastni instalator nebo se vubec instalovat nemusi. U tohoto typu jsou podobne problemy velmi caste. Nevim, jestli se to dnes jeste dela, ale driv se to pouzivalo hlavne na ozkouseni hry, takze jestli to nekde v desatem levelu spadlo, asi nikdo neresil.
Druhy typ je original nainstalovana hra a dodany crack, obvykle spousteci exe soubor (driv dost casto nocd crack pouzivany bezne lidma kteri si i hru zakoupili), tak tam si nepamatuju, ze by nekdy hra spadla, crack vypojil ze hry akorat ochranu, na funkcnost nemel vliv.

Nedelas spis v ty hre neco blbe? Ale konkretne ti fakt neporadim, co bylo obsahem tohohle datadisku si uz vubec nepamatuju.