Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Spring Sale na Gamesplanet

Do nedele:

uk.gamesplanet.com

Nevim, jestli jsem to nemel dat do zpravicek, ale mam k tomu i dotaz, jestli tam vidite neco zajimaveho?

(Muzete psat samozrejme vsechno, ale osobne nehraju multiplayer a nehraju strategie + vetsinu simulatoru jako letadla, rizeni vlaku, farmareni a takove.)

Diky, mrknu na ty prvni dve, ty neznam, Painkiller byl na me moc brutalni, pamatuju, ze to hral kolega v praci a ze jsem si tehdy rikal, ze to rozhodne ne. Bordelands uz jsem pred casem videl nejaky game playe a nelibilo se mi to a nad Bioshockem trochu uvazuju, urcite hodne zajimava hra.