Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uložené pozice na Steam a ne-Steam verzi stejné hry

Zdar,

dejme tomu, že bude někdo mít nějakou dejme tomu krabicovou :-D verzi hry a začne ji hrát, hra se mu zalíbí a rozhodne si ji koupit na Steamu. Dá se pokračovat tam, kde bych skončil hrát tu nesteamovou verzi a navázat s uloženýma "sejvama" ve hře tou Steamovou verzí hry?

Obecně nelze odpovědět.

Ve většině případů asi dá, obzvláště, pokud ta "krabicovka" je nápadně podobná steamácké verzi. Problémem mohou být situace, kdy se jedná o rozdílné verze her (krabicovka se neaktualizuje), savy občas po update nemusí být kompatibilní.

Diky, ja to asi zkusim.

No kdysi davno jsem nekde "ziskal" Rise of Argonauts, nainstaloval to a nechal byt, onehda jsem delal v PC poradek a vsechny tyhle veci daval pryc, ale tuhle hru jsem zkusil, co to vlastne je a chytla me, tak to hraju, no a na tom gamesplanet koukam uplne nahodou maji steam verzi za par korun, tak me napadlo, ze bych to mohl zlegalizovat, zvlast kdyz me to tak zabavilo, jenze bych to nerad zacinal znovu.