Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaký jsou hry Risen?

Maji na GOGu Risen 1 az 3 za 12,17EUR.

Ma smysl do toho jit?

Kdysi jsem hral Gothic 3, kdyby to bylo stejne dobry, tak bych do toho asi sel, jinak me tyhle hry az tak neberou.

risen_3_titan_lords

---
Doufam, ze to snad budou mit jeste zejtra, nevim meli by ty slevy nechavat dele. Ted o vikendu byly Commandos 2+3 a Posel smrti 1-3 v akci, ale hned zase zmizeli. Jsem sel prave ted na GOG, ze zkusim toho Posla smrti 2, jsem totiz hral kdysi jednicku a uz to tam zase nebylo a za plnou cenu si jim vykaslu, ale objevil jsem ten Risen, tak co myslite.

Koukam ale na to, ze ceske titulky jsou jen pro RyZen dva u tech her z GOGu.

Nevis jak je to u 1 a 3?

Tady sice amaterská čeština je

risen

ale jestli do verze z GOGu vubec pujde, u Risen 3 dokonce pisou, ze asi jen pro Steam verzi, tak to budu muset zvazit, bez titulku by to pro me asi nebylo ono, pocitam, ze to je typ hry, kde se mluvi hodne.

Jasny, amaterska neznamena spatna. :-)

Pisou tam ale, ze ta ke stazeni je jen do Steam verze, no a na GOGu to prodavaji uplne bez cestiny, jen Risen 2 ji obsahuje, na Steamu je to stejne.

Asi pujdu teda radsi do te Steam verze jak mi dal odkaz Dwane Dibbley.

Dekuju. S timhle nemam zadne zkusenosti.

Jak to gamesplanet.com funguje? To u nich koupis klic do Steamu a ziskas tu samou hru jako na Steamu?

Napriklad na Steamu je Risen 2 otitulkovan do cestiny, takze kdyz koupim tu hru od gamesplanet, tak to bude ta sama jako na Steamu s tou cestinou?

Kup to všechno, hraje se to dobře.

Edit:
Jednička je Gothicu asi nejpodobnější, další dva díly trochu ujíždějí (piráti, rum místo lektvarů, místo luků a kuše jsou muškety a brokovnice), ale hraje se to taky dobře, jen si zvyknout na ty pušky, ale kouzlo hry je furt stejný - prozkoumávání světa, dobrodružství, vykecávání...
Občas mám chuť dát to znovu, jenže u těchto her je právě nejkrásnější to objevování a půzkum světa, což při repete už není to pravý ořechový.

Dekuju vsem.

Jinak ten wishlist je pro me bezpredmetny, letos uz zadnou hru nekupuju. :-) Mam her, ze to budu hrat jeste 2018 minimalne.

---

Co teda jsem hodne rad, ze jsem si tak rychle splnil letosni predsevzeti a vycistil jsem si pocitac. Uz mi zbyva jedinny "neoficialni" program, jinak zbytek freeware, opensource nebo koupeno. Jedna hra od Ubisoftu totiz je bud cesky dabing nebo komplet v anglictine bez titulku a ta ceska verze se da poridit jen na DVD, jenze to nemam rad a v takovem pripade beru i neoficialni digitalni distribuci jako OK. ;-)

Tak ja mam wishlist v podstate taky udelanej v excelu.

Mam tam asi 20 her, ale je to spis kdyz na nejakou narazim nahodou. To nema cenu kupovat hry, kdyz to pak stejne nebudu schopen uhrat. To jsem delal driv, kdyz jsem hry stahoval z torrentu a podobne. Pak jsem mel na disku 100 her a hral jsem jich 5, nesmysl to byl.

Co si chci zahrat urcite je Dishonored, loni jsem akci na Steamu prosvihl, tak cekam az bude nekdy v budoucnu a chci si urcite zahrat Mass Effect Andromeda, ale hra za 1500Kc urcite ne, nehlede na to, ze novinky hrat nemusim a stejne toho mam ted na dlouho dost. Takze az bude treba za dva roky ve sleve, ale to snad udrzim i bez wishlistu. :-)