Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TES V Skyrim: Legendary Edition

Může mi někdo napsat čím se Skyrim LE liší od původního Skyrimu, kromě toho že na disku zabírá dvojnásobek místa? Hra by měla obsahovat rozšíření Dawnguard, Hearthfire, ... Ale já to prostě nikde ve hře nevidím. Má naprosto stejné ořezané menu kde není ani napsaný název hry, pouze znak. Pokud dám "nová hra" taky se mi nic nenabídne, prostě začne nová hra a hotovka! Nikde žádné rozšíření. Děkuji za objasnění, u této známé hry jistě poradí dost pařanů

Jo, to mi na Skyrimu vadilo - po chvilce se z hráče stal superman a z celé hry se stala chodička ve stylu "tam dojdi a to přines" a po cestě někoho sem tam šlehneš mečem, ani se nezastavíš. Alchymie k ničemu, nepotřebná, jen za výšení levelu. Drak by měla být výzva pokaždé a přitom nebyl ani jednou. Střední obtížnost hry a je to jednoduchý jak pro děti.
Vlastně většina her je dneska na obtížnosti pro děti.

Vadí mi ten přístup DoDo (dodělej doma), aby ta hra za něco stála. Takto je to uděláno pro masy, aby to dohrálo kdejaký desetiletý děcko, prostě úmysl vytřískat z toho prachy z toho čučí ze všech stran. Pokud tam dám mód upravující původní hru (krom úprav vzhledu), tak to považuju za cheat a je jedno, že to hru neusnadňuje, ale naopak, prostě je to pro mě upravená hra a vědomí toho mi kazí požitek z hraní.

Já takto přísně modifikace neberu, ale nesmrtelnost bych si do hry samozřejmě nenasadil.

Ty modifikace se občas dají i upravovat, takže je můžeš pečlivě přizpůsobovat svému skutečnému postupu hrou (například, pokud chci hrát jako nahá hrdinka, mohu postupně podle toho, jaké (skutečné, ale škaredé) brnění ve hře získám, upravovat hodnotu armor svých vysokých podpatků (jediného oděvu).

----
A třeba Minecraft bez modifikací bych už asi nehrál. Ano, je to třeba čítování, ale pro mě tohle
přebije třeba radost nad dobře sestavenými obvody command bloků. Rád bych se dostal ještě na vyšší level (el. energie, pára, čerpadla atd...). A největší radost mám nad plně funkčními (i vizuálně!) výtahy v singlu.

Modifikace Minecraftu mi nevadí, ta hra je dost něco jinýho, tam jde o to tvořit a hrát si, tedy především v kreativním módu. Tam si to o modifikace vyloženě říká. Tam však není žádný příběh a linie postupu, kterou by modifikace nějak narušovaly, narozdíl od Skyrimu.