Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam Windows 10 a starsi hry

Zdar, jak je to na Steamu se starsima hrama a Windows 10?

Jsem treba ted koukal na MotoGP 13 a to ma napsanu podporu jen do Windows 8, v diskuzi pak nekdo pise, ze jede i na Win10 a nekdo ze ne.
Nebo treba byl ve vikendove akci starsi Risen a ten ma u sebe v recomended napsane jen WinXP.

Zajima me spis obecne, jestli byvaji starsi hry problem, kdyz nemaji uvedenu podporu Win10 nebo to tam neni napsane proto, ze je to proste starsi, ale prakticky to nebyva problem.

Vim, ze je moznost ozkouset a pripadne vratit, ale treba bych v akci neco koupil a ani to hned neinstaloval, kdyz ted mam stejne rozehrane neco jine, proste abych se casem az to budu chtit hrat nedivil. :-)

Tak ono je tech her hodne, takze nemyslim, ze bych nekdy dualbootoval. Uz jsem to zkousel s linuxem a nebavilo me to. :-)

Ten Risen byl spis jako priklad, on byl v akci stejne jen pres vikend, ale premyslim o te MotoGP13, jestli bude v akci jeste dneska vecer az prijdu domu.

Hele ja mam W10 a nejak s hrama nemam problem...at uz nove nebo i stare/starsi.

Ja teda jeste nikdy zadnej problem s rozbehnutim nejake starsi hry nemel...ale zase zalezi na konkretni hre a taky stari.
Z hlavy tam jede v pohode Max Payne 1 Mass Effect 1-3 i starej Roller Coaster Tycoon. I Vietcong jel v pohode a to bez uprav.

Ale jasny nezkousel jsem vsechny hry na svete :-)

Super diky, Mass Effect mam sice uhranej a ofiko vlastnim 1 a 2, ale pocitam, ze casem v nejake slevicce poridim i trojku a pak si to cele dam znovu. Max Payne a Vietcong jsou taky moje srdecni hry, ale u tech moc neverim, ze se k tomu jeste nekdy znovu dostanu.