Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Test appiek - hráš hry a zarábaš

Chcel by som dať do pozornosti projekt, kde sa da privyrobiť 2-3 stovky mesačne. Jedná sa o serióznu vec, zameranú na marketing a reklamu hier . Je na každom či chce byt súčasťou projektu. Odmeny ako nový telefón, dovolenka.. 3-5 minúť na stránke a máš svoj názor. Zapojiť sa dá aj zadarmo

testappiek.sk - jedná sa o informačnú stránku.

Odstraněna zbytečná fotka. (Prasak)

si asi nepochopil že to je len informačna stranka affiliate partnera - to znamena že su tam len informacie ohladom Divvee. Aby si pochopil Nie je to officalna strana firmy ale stranka len na to aby to dotyčny nemusel 100 krat opakovat.

Podla čoho mysliš ? Rad sa dozviem čo je podla teba Scam. Lebo podobne začinal aj facebook, twitter a podobne americke spoločnosti (mimochodom vtedy ich označovali za podovd, ale to aj internet a dneska každo denna sučast) :D Ak je to scam tak mi povedz ktory američan by verejne robil niekolko tyždnov videa a daval by ich na internet, robili by stale nove a nove akutalizacie na aplikacie a celkovo by mali propagaciu aku maju. Odkial by zorali peniaze na priestroy, servery, IT-čkarov, prvnikov a podobne ? Z vkladov to teda nie je. Ako je potom možne že svetove značky chcu mat u Divvee reklamu a chcu s nimi spolupracovat ? Toto je klasicky pisalko na všetko vravi to je podvod, scam. Vieš aj niečo ine napisat ? Napr adekvatne otazky k projektu na čo by ti aj niekto mohol odpovedat ?

Já už jsem se s podobnejma troubama, kteří zarytě hájili podobné nesmysly hádal za život dost, už mě to nebaví, jen se jim směju, jak tomu buď sami věří, nebo jen lžou proto, aby natáhli nové ovečky do svého stáda. Multilevely, pyramidy atd. tady byly, jsou a budou, ale opravdu nebudu ztrácet čas dohodováním se s jejich protagonistama.

A neustále dorůstají další a další blbci, kteří skočí na špek. Nekonečnej kolotoč.
Sice jsem na světě jen o něco málo dýl, než Kristus, ale už jsem zažil a viděl okolo sebe spoustu akcí, který byly "skvělý, výhodný, zadarmo, zaručující super kariéru a zářné zítřky....". Vždycky je to všechno dělaný za účelem zisku, především pro toho, kdo tomu drží otěže. Pěšáci v poli byli určeni k oškubání.
Vždycky si vzpomenu na výrok nějakýho kolegy tady z poradny: "Zadarmo je jen sýr v pastičce na myši".

Tak Pani
prečítal som si článok. V tom článku je množstvo bludov, nepravdivých informácii a zavádzajúcich informácii. Ten kto je v Divvee Social ( zadarmo) bude robiť hodnotenia, čiže pozerá reklamy videa a za to dostáva vecné odmeny bez toho aby platil alebo privádzal nových ľudí.
Dátum napísania článku MAY 18, 2016 . -Jedná sa iba o jeho názor.
Divvee sama upozorňuje na to, že je technologicky star up. V dobe kedy sa písal článok (rok 2016) firma len vstupovala s myšlienkou do procesu. Ako to býva všade začiatky sú zdĺhavé a vždy sa nájde niekto, kto si mysli že už vie o čo sa jedna, je nedočkavý a začne písať ,,zaujímavé články,, Kto sa rozume programovaniu a robil niekedy niečo s programovaným tak vie, že to netrvá deň, týždeň a ani mesiac spraviť nejaký veľký projekt, nie to ešte celosvetový pre milióny ľudí a pre svetové značky.
To že Divvee stále pracuje a vyvíja sa potvrdila, keď tento rok 2.2.2017 vydala svoju prvú aplikáciu pre Andorid. Odvtedy prešla niekoľkými aktualizáciami.
Jedna sa o aplikáciu na pozeranie reklám. V reklame a v propagácii značky sa vždy točili a točiť sa budú veľké peniaze. Pretože ak ľudia o niečom nevedia predávať sa to nebude. Dnešnej dobe sa firmy nevedia prezentovať. Reklamy v TV nikto nepozerá, letáky nik nečíta na fb každý ignoruje reklamu. Preto bola otázka času kedy sa pohnú aj tvorcovia reklám a budú požadovať úspešnejšie médium pre svoju reklamu. Divvee iba začína, nie je dokonalé , dokonca aj vo videách od manažérov firmy to môžete počuť priamo od nich. No tak isto môžete počuť, že nie sú dokonalý ale čoskoro budú, lebo na tom pracujú. Čas ukáže pravdu a to už čoskoro.
Aplikácia :
https://play.google.com/store/apps/details?id=com. robinsage.divvee

Ono to je trochu jinak.

Nema cenu resit, jestli to je nebo neni podvod. Predstav si ale, ze to bude skutecne a ze to bude fungovat tak, jak je predesilano. Pak to neni nic jineho nez dalsi zagresivneni marketingu, kdy nekdo nasel skuliny jak zlepsit vysledky pripadnym zadavatelum na ukor hodnoceni. Problem je, ze hodnoceni nebyly pro neco takoveho stvoreny a ve chvili, kdy se toto stane realitou, lide prestanou hodnocenim verit. To neni dobra zprava ani pro uzivatele ani pro ty, kteri hodnoceni poskytuji. V tom momente cely system Divvee zkape, bud ho omezi provozovatele, na jejichz systemech hodnoceni parazituji nebo uzivatele prestanou brat hodnoceni jako relevantni.

System neresi ani posileni sledovani reklamy, nebot pro reklamu je zasadni jeji cileni. Napriklad ja si nekoupim auto, proto ho nechci, idkyby teda byla reklama na skodovku sebelepsi, pokud dokaze zaridit, abych ji sledoval, zadne penize to skodovce neprinese, protoze si ji stejne nekoupim. A to je neco co cely system neresi zvlaste v dobe, kdy je mym splnenym cilem uzivatele nesledovat reklamu pokud mozno zadnou (adblock).