Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Crysis 3 nejde tlačítko zpět

Potřeboval bych radu, ve hře mi nefunguje tlačítko "zpět" klikám na něj jak blázen jen to cvaká, ale menu se zpět nevrátí. S takovouto chybou jsem se ještě nikdy nesetkal. Nemyslím si že získám radu, ale pokud někdo ví tak za ní děkuju

Když si chci dát třeba "nast. hry" zpět do menu se nedostanu žádným způsobem, ani položkou "zpět" ve hře, ani klávesou esc/ enter/ space/ ... prostě nijak. Klávesnice je samože v pořádku a ve všech hrách funguje, proto píšu že s něčím podobným jako je to co popisuju jsem se naštěstí nesešel a jak vidím tak ani nikdo jiný. Hra je samože nehratelná, jedná se o vážný defekt