Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaklínač 3 / Předešlé díly?

Zdravíčko, právě jsem si koupil Zaklíneče 3, ale předešlé díly této hry jsem nehrál. Slyšel jsem, že ty díly na sebe navazují a že pokud si nezahraji předešlé 2 díly, tak že nepochopim některé věci, které se dějí v třetím díle, je to pravda? Dá se ten třetí díl zahrát bez toho aniž bych hrál ty předešlé a nebo bych si je měl radši zahrát?

Díky za odpověď.

Jak uz tady zaznelo, sem tam se budes ztracet a aby jsi docenil vsechny narazky, postavy atd tak musis znat i knihy. Nicmene ja jsem se ke Geraltovi taky dostal az u tretiho dilu a hru jsem si uzil, ale pak jsem si precetl vsechny knihy, zahral prvni dve hry a dal repete trojky + datadisky a zazitek je to mnohem lepsi.

Neee počkejte, já to nemyslel nijak zle - Z1 i Z2 jsem odehrál 2x, já jen že až trojka mě prostě opravdu chytla (ale chybělo mi tam nějaký to nedodělaný rozhodování z dvojky), protože to bylo all in one :). Prostě ta Ciri tomu dala šťávu, vztah s Yen měl grády, absolutně úžasná Anna Henrietta, Djiskra atd...Zaklínače 3 prostě považuju za naprostý skvost.

Uprímně.. aby ses nikde neztrácel, musel bys číst knihy..

Zrovna třetí díl má s příběhem z předchozích dílů společnýho nejmíň, ale je to tam.. Ale ano, tento díl se dá hrát i bez toho.. Jen nepočítej, že se ti budou postavy představovat..