Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Programátor a obtížnost vytvoření a začatek nového projektu

Zdravím, mám nabídku a zanedlouho budu odkupovat práva a licence na grafiku zastaraé hry Pockie Ninja a proč zde pišu ? Chci názor nejakého programátora zda bude tahle hra složitá na programováni, tím padem davam najevo,že budu schánet tým grafiků,programatorů a kreslířu. Prohlednete si hru na google a obrazky, a chtel bych slyšet nazor nebo hodnceni obtiznosti od 1 - 10. Do projektu zainvestuju a rozhodne to nebude práce zadarmo, stabilni servery a weboé stránky samozřejmostí.

David.

stabilni servery a weboé stránky samozřejmostí.

# To ti rek ten sami clovek co ti bude prodavat tu licenci ? :-D
* Kdyz nevis co obnasi vytvorit uvedenou hru, nevim jak jsi dosel k stabilnosti SERVERU, kdo se o servry stara, zna alespon zaklad PHP, SQL nebo ASP.Net etc a na otazku obtiznosti uvedené hry by se neptal, jelikoz zakladni logiku pocitani a funkci jiz zna.
Kdo dela WEB alespon z poloviny ovlada HTML, Webtool, se kterymy také muzes vytvorit HRU, také by jsi se neptal.

• V jake IDE chces tu hru vytvaret, na jakém grafickém motoru v jakém programovacim jazyku, na jakym serveru ho to chces rozchodit, jaky ma ten server OS, HW konfiguraci ?

TiP ~ "Scratch" : scratch.mit.edu
* K pochopeni programovani bez predchozich znalosti.