Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ps4 update 4.5

Ahoj tak bych rád zeptal někoho kdo je uspěšnější než já. Dají se po posledním updatu PS4 verze 4.5 do ps4 uložit a používat vlastni fotky neboje ta nová funkce jen pro obázky z her. Dík za odpovědi

Když si uložíš fotku např na email, pak ji v prohlížeči na PS4 otevřeš, dáš ji na fullscreen, zmáčkneš tlačítko share na ovladači, tak máš možnost uložit jako screenshot (podobně jako ze hry), který budeš mít v galerii. No a pak si to nastavíš jako pozadí plochy. trochu složitější, ale snad jsi to pochopil.