Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem FarCry 4 a ukládání hry do slotů

Ahoj hrál jsem FC4 asi před 2 měsíci než jsem začal hrát jiné hry. Nyní tuto hru chce hrát i brácha a všimli jsme si jedné věci:
U Far Cry 4 nefunguje ukládání hry do slotů,tudíž to může hrát jenom jeden člověk.WTF? U FC3 byly 3 sloty na uložení hry!A teď co stim? Mám tam uložený postup ale brácha chce hrát.Ja mu dám novou hru protože to momentálně nehraju, ale až se k tomu někdy budu chtít vrátit tak mám smůlu dokud to nedohraje.

Nevíte někdo, zda-li to nejde nějak upravit, osulit, vytvořit třeba ve složkách nějak 3 sloty na hru? Fakt by nám to bodlo.

Předem díky za odpovědi.:)

Myslím si (neověřeno! nepřebírám zodpovědnost, pokud se něco pohnojí!), že by mohlo zabrat:

1)
Zazálohuj kompletně adresáře
c:\Users\***\Documents\My Games\Far Cry 4\*******mnohoznakový adresář******\
a
..\Uplay\Ubisoft Game Launcher\savegames\*******mnohoznakový adresář******\856\.

2)
Vypni UPlay cloud pro tuto hru (asi trvale)

3)
Spusť FC4 a dej novou hru

Až budeš chtít hrát ty, prostě stejné (bratrovy) adresáře někam zazálohuješ, obsah adresářů smažeš a vrátíš tam ty své.

tahle hra má více problému ubisoft prostě na tuhle hru sere! když jsem hru kupoval při prvním vydání tak hra fungovala bez problému, když jí nainstaluji tet tak hraji 10 až 15 min a vždicky spadne, už jednou jsem tu psal o pomoct ale bohužel na problém nikdo nepřišel a proto si hru nikdy nemohu znova zahrát je to škoda.