Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem world of tanks

Taky vám připadá, že wotko je nehratelné? Ten super matchmanking a spousta špatných týmu atd.
Změna kategorie, původně: PC hry (karel)

to už se brečí i tady ?

ps , hraju tanky taky a mě přijdě mm v poho a za špatné hráče wg nemůže, dám ti radu nejdřív se koukni na sebe jak hraješ a pak na ostatní, Drtivá většina co na tu hru nadávají jsou hráči co tu hru neumí hrát a svádí svoji neschopnost na vše jiného ne jen na sebe

Asi máš dost humoru že? Tady v takové hře chceš počítat staty? Ha ha
Ve hře kde existují 10000 modu, kde přesně víš kam nepřítel jede, protože bourá a niči, kde automaticky zaměřuje posádku nebo munici,vidíš kam nejlépe střílet atd.