Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučíte hry na můj notebook?

Zdravím vás,

Chtěl bych se vás zeptat jestli byste mi neporadily nějaké hry na notebook které dobře vypadají a pc by je utáhl. žánr her je mi jedno. Rozjel jsem na tom Pro Evo Soccer 2016, fifu 14, farcry 3, Skyrim. Ale žádné další hry mě nenapadají.

Jedná se o notebook HP,
4GB ramky
procesor AMD A6 6310
Grafika AMD radeon R4 graphics

Vím, že to není na hry. Ale tak něco by to mohlo rozjet znám stránky canyourunit atd.. ale spíše mě ty hry nenapadají

NHL 09
Polda (všechny díly)
F.E.A.R.
DOOM III
Dirt rally 2
Serious Sam 2
Call of Duty 1,2
Need For Speed Underground I,II
Mafia 1 (možná i 2)
HearthStone
Zaklínač 1
GRID
Unreal Tournament 2004
Warhammer Dawn of War
Worms 3D, Armagedon
Trackmania 1,2
Elder Scrolls Oblivion, Morrowind
Gothik 1,2,3