Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s RUST

Dobrý den, Mam Problem kdyz si zapnu servery a dam si official server tak tam mam 0 serveru a muj kamarad tam ty servery má prosím o pomoc

Z tvých informací se nedá nic vydedukovat.
http://hry.poradna.net/q/view/37126-jak-popsat-pro blem-se-hrou
Napadá mě jediné: pokud jsi tam měl warez a teď origoš, bude třeba na vině crack
Zkontroluj si také nastavení routeru, firewallu. Pokud máš nějaký internetsecurity balík, zkus jej dočasně kompletně vypnout či odinstalovat - třeba to blokuje on.
Také nepíšeš, zda to už někdy na stejném PC fungovalo.

A nakonec: jsi betatester, napiš vývojářům.