Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cs go problem s grafikou

Dobrý den.Mám problém s Notebookem. Pokud chci hrát hry , tak určitě ne na integrované grafice a tak jsem si ji chtěl přepnout na tu druhou jenže s ní mám právě problém.Pokud ji přepnu , tak se mi změní rozlišení z původních 1600x800 na cca 1250x700 . To by nebyl až takový problém.Problém je v tom , že v nabídce rozlišení mám pouze ono rolišení a + další jedno 800x600. Co s tím?

Ještě dodám , že když spustím CS GO a mám integrovanou grafiku , tak je to ok ale když ji zakážu , tak mě to hlásí your graphics hardware does not support all features (csm) needed to run this game - ovladače mám