Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tes IV oblivion help!!

Dobrý večer, potřeboval bych poradit ohledně češtiny na hru TES IV oblivion. Na steamu jsem si koupil Goty edici a stáhl si češtinu, když jsem poté hru zapnul, čeština byla neúplná a blbla diakritika... Už jsem z toho fakt zoufalý jelikož jsem vyzkoušel snad všechno co šlo a pořád nic

Nevím jak na Steamu (mám verzi na DVD, i DLC), ale u krabicovky je instalace kompletní češtiny docela výzva.

Problém může být v tom, že na Steamu jsou pořád nějaké aktualizace a češtinu už nikdo neaktualizuje (nevím, to, tipuji). Jsem rád, že to řešit nemusím, stačí mi ten opruz u Skyrimu (který je sice oficiálně v češtině, ale s modifikacemi a neoficiálními opravami nastává piplavá práce.