Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hra

Dobrý deň chcel by som sa spýtať na meno jednej hry ale neviem ako sa vola viem len ze tam ide o to ze v strede je veľké koleso kde su gule v roznych farbách a dole je take kvázi delo z ktorého idu postupne rôzne gule tiež farebne a ked v tom kruhu su 3 tie iste farby tak ta trojica zmizne .. za odpoved vopred ďakujem

Môže to byť všeličo. Takých hier je dosť. No možno to je toto: Luxor(všetky diely), Zuma Deluxe, Sky kingdoms, Bengal: Game of Gods, Inca Ball, a mnoho daľších na ktoré si nespomeniem. Ale daľšie môžeš najsť na stránke: myplaycity.com : alebo: match-3 : stačí hľadať.