Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uplay problem s pripojenim

Zdravím, už asi týden se snažím spustit uplay a stále bez úspěchu.. Stále dokola to same
"Problém s připojením k internetu a ať přejdu do offline jenže už nejde ani to, po celkovým reinstalu snad všeho mi to Pise ze musím byt aspoň jednou online abych mohl offline..
Už sem zkusil hodně věcí a nic. Prosím o pomoc, nevíte někdo co s Tim?

Omlouvám se, ted sem si uvědomil, že sem kdysi hrál ghost recon ale uz je to opravdu dlouhování. Tak doufám že to bude tim, i když me napadá ze ještě před 14 dny to běželo normálne pak byl tyden vypnutej z důvodu upgradu hw. A od ty doby to nejde..