Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem League of Legends - Truhly/Klúče

Caute potrebujem radu. dlho som nebol na league of legends zastihol som aj teraz ten nový mód ktorý dáva truhly a klúče a moze s toho padnut skin. Pred par mesiacmi mi truhli padali nonstop a skor bol nedostatok klučov. a teraz to je naopak mám 8klučov a 0 truhiel. Kde získam truhly ? Vtedy sa to ziskavalo za WIN GAME s dobrými štatistikami.

Je to pořád stejné. Máš možnost dostat oboje. Ale myslím že tam riot postupem času trochu změnil šanci aby padla truhla nebo klič a tim vice vydělal.
Těžko ale řict, aždy to ma jinak ja jeden čas měl zase vice beden a zadny klič.

Ano, je to za dobrý statistiky, takže minimálně musíš dostat po hře S- aby ti padla bedna.
Další důvod proč ti nemusí padnout bedna je, že hraješ championa z free rotace, kterého nevlastníš.
Za každého championa můžeš dostat jenom jednu bednu za celou sezonu.
Když si najedeš na svůj profil v lolku, tak ti tam ukazuje kolik beden ještě můžeš dostat https://support.riotgames.com/hc/en-us/article_att achments/203324116/ChestLeft.png
A myslím, že pokud máš zrovna ban do chatu za špatný chování, tak ti bedna taky nepadne (to nevim jistě).