Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA V ONLINE PC- dotazy

Zdar lidé, koupil sem GTA V a jsem noob. Hraju zatím jen mp ONLINE a jsem dost zmatený. Pátrám po odpovědích na spoustu otázek, které nechápu/nevím a nemohu zjistit. Pomůžete mi? Kdo něco ví- perte to do mě prosím :)

1. Můžu nějak zlepšit zobrazení mého kamaráda na mapě? Jsme v CREW, vidím ho na mapě jako větší bílý kruh ohraničený zelenomodrou. To nám nestačí, nepřehledné, hledáme se. Nejde nastavit gps na mapě s aktualizací polohy? Případně jiné zlepšení, CREW je vše klan, nejde tam nějaká četa založit
2. tank podle ceny 1,5 milionu předpokládám lze pouze koupit? Na vojenské základně nebo jinde se nenachází volně přístupný?
3. maximální level? potkal jsem hráče s levlem 430, je to možné, nebo nějaké cheaty?
4. jak je to s penězi a bankou? kdy, odkud, kolik mizí
5. vypsaná odměna "bounty"- kdo ji vypisuje? server? hrači? za co a podle čeho je výše?
6. četl jsem tu o banech, za co ho mohu dostat, co z běžné hry nemůžu dělat?
7. změna proporce postavy? pokud se nemýlím při tvorbě na začátku nešlo s tělem nic dělat, mohu tohle nějak měnit
8. policie je docela otravná a je ji tam až až, ale vypnout v onlinu asi nejde, že?
9. random hvězdy? za to můžu dostat hvězdu, co je přestupek- často se mi stane, že mi naskočí hvězda i dvě a absolutně netuším za co. Je tu snad i hvězda za vysokou rychlost atp.?
10. na yt jsem viděl několik videí s TRON motorkami, je tohle oficiální mód ve hře, který můžu hrát? Jak/kde?
11. je možné, že se mi zapínají automaticky mise, které jsem nepříjmul/neaktivoval? Občas mi dole v pravo ukazuje př. 2minuty do startu a pak se něco spustí- no myslím, že samo, je to možné? Jde to zrušit/leavnout?
12. několikrát se mi stalo, že po načítání v online po něčem př. misi, nepovedenem připojení na kamaráda, se zapl singleplayer a je to strašně otravné. Jsem v online něco se načítá selže to a najednou mě to bez zeptání hodí do singlu, je to normální? Řešitelné?
13. často na obrazovce vidím text "jméno is CEO now" nebo tak něco, vygooglil jsem tuny textu můžete v kostce co, kdo, proč, jak je v GTA ONLINE CEO?
14. v kostce Securoserv? kdo, co, proč, jak? :S organizace
Možná si ještě na něco vzpomenu, za případné osvětlení otázek velice děkuji!

1. Myslím si že ne, ale já s nepřehledností nikdy problém neměl.
2. Tank se dá ukradnout na vojenské základně.
3. Nejsem si jist, zda je to omezené.. viděl jsem myslím i hráče s lvlem přes 1000... Většina těch velikých jsou hacky, ale není těžké to nahrát. Já mám úroveň asi 100 a mám na mp nahráno kolem 30ti hodin.
4. Když máš peníze u sebe, zmizí ti při smrti asi 500$ pokud držíš nad 2 000$, myslím. Každopádně na vyšší úrovni už nebudeš desetitisíce moc řešit a bude ti to nějak jedno. Stále je ale lepší dávat si to do banky, přes mobil to jde jednoduše během 10ti sekund udělat.
5. Může jí vypsat bot, např. když ukradneš auto. Může ji ale vypsat i hráč, pokud zavolá Lesterovi.
6. Z běžné hry můžeš dělat asi vše, co jde.. Rockstar to má docela dobře pořešené.. Každopádně používání hacků trestají docela trvdě, ačkoliv mě to 2x prošlo bez banu.
7. Nejsem si jist, já sám si myslím, že nic dělat nemůžeš, ačkoliv mám pocit že jsem viděl videa, kdy mi přišlo, že jejich postavy byli "tlustší".
8. Pokud tě zrovna nevidí, můžeš za malý poplatek zavolat Lesterovi a nechat si ji "smazat".
9. Občas se stane, že ti naběhne hvězda. Bývá to třeba tím, že někde poblíž umře civilista a není to na koho jiného hodit.. Jinak střelba, ačkoliv jen do vzduchu, bourání, srážení lidí..
10. Ano, je to tzn. Adversary mode. Escape -> Missions -> Rockstar Created -> a tady si to najdi
11. To jsou eventy na momentálním serveru. Zapínají se všem hráčům, ačkoliv nijak, nebo jen minimálně ovlivňují momentální hraní. Když to nechceš, prostě to ignoruj.
12. Ano, to je normální. Nic s tím neuděláš, stává se to často.
13. To si zaplatíš a pak vlastníš firmu, pro kterou děláš mise, kradeš auta, přeprodáváš a vyděláváš. Můžeš takhle mít i továrny na Marihuanu, kokain a další drogy, nebo jen "pračku na peníze".
14. Securoserv je aplikace pro ty "CEO".

A když na někoho vypíšu odměnu a on se třeba odpojí, peníze se mi vrátí/bounty na něm zůstane napořád dokud neumře/nebo o ně jen příjdu? Chtěl bych na kamaráda jako žertík hodit třeba 50000$ :)

dalsi otazka: zalozil jsem si novou postavu a zvolil kopirovat level z me predesle. Vidim ze bankovni konto je společné, zbrane ne, koupene domy a obsah garazi taky ne, co bych mel jeste o tomto vedet? Jake ma vyhody mit vice postav?