Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Disabling Xbox DVR - Csgo

Zdravím, potřeboval bych poradit, když jsme po přeinstalaci celého OS zapnul csgo, začalo mi to psát, že musím něco vypnout v nastavení Xbox jinak mi to bude trhat obraz (před přeinstalování se mi celkem csko sekalo takže bych řekl že to je tenhle problém. odkazuje mě to na web : https://support.steampowered.com/kb_article.php?re f=6239-DZCB-8600#xboxapp Bohužel Xbox nepouživám a nemám ho, tak jsme si ho pokoušel stáhnout a přihlásit se tam do něj přes Microsoft (je to propojené abych to teda dle steamu návodu vypl) jenže kdykoliv chci zapnout xbox píše mi to nelze se přihlasit, zkuste to znovu později (chyba 0x406) Zkoušel jsme i podle návodu steamu to udělat ručně přes registry , ale to nefunguje jelikož jsme to udělal podle návodu a stejně mi to tam vždy když zapnu csko upozorňuje takže jediná cesta je dostat se do nějak do toho xboxu a tam to odškrtnout řekl bych že moje GTX je nějak spojené s xboxem a je to tam už přenastavené... nevíte někdo prosím jak vyřešit tu chybu a přihlasit se do xboxu ? /předem děkuji za odpověď

Máš Windows 10 v ňom cez štart vojdeš na stránky obchod Windows Store a stiahneš appku Xbox. Prihlásiš sa do nej (myslim že bere aj windos 10 ucet samotny ako ze je to tvoj XBOX tak to skus ak nie musis sa registrovat), vojdi do appky. Ked si v appke klikni v lavo dole na ikonku nastavenia - klikni hore v ponuke na položku Game DVR - a zo ZAPNUTE to prepni na VYPNUTE a máš to ;-)