Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Origin

Registroval som sa na Origine , kvoi hre a zacalo mi tam skakat nejake Origin Access za 99 kč mesacne. Nejak tomu nechapem, za Origin sa plati meacne alebo je to zase len nejaky "premium" Origin? Urcite nechcem platit mesacne za hranie hry za ktoru som uz raz zaplatil.

To není povinné, to je reklama, aby ses stal pravidelným měsíčním abonentem :) V rámci předplatného pak máš "zdarma" přístup k dalším hrám - po dobu, kdy si předplatné platíš.

Platit to samozřejmě nemusíš, pokud chceš hrát jen svoje zakoupené hry.