Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mechanická klávesnice do 2000 ??

Chtěl bych nějakou náhradu za mo ji starší https://www.czc.cz/genius-gaming-kb-g265-cerna/122 314/produkt. Která se už trochu zasekává a při rychlém mačkání vynechává. Pár kousků jsem našel ale bez českých znaků... Pak se tu objevil tento hybrid produkt... Nevím co od toho mám čekat. Ano, vím že kvalitní mechanické klávesnice jsou nad 2500 ale do 2000 by se možná taky něco našlo ne ?

Kdybych svůj rozpočet zvýšil na 3500. Co byste mi doporučili ? Když už se prý investuje do klávesnice tak se vyplatí koupit nějakou která by mohla vydržet i 10 let při dobrém používání ?
Nějaký makro tlačítka nevyžaduji, stejně je nepoužívám. Chci jen numpad, podsvícení je výhodou a samozřejmě CZ layout...

Též jsem měl poměrně obyčejnou klávesnicu za pár stovek, vydržela taky snad deset let a fungovala by dodnes, kdyby mi do ní děcka poměrně intenzivně nenaslintaly.
S kvalitní myší souhlasím, nejen dobrej snímač, ale především musí sedět v ruce. Preferuji větší, než menší.

Slinty se dají vyprat.

Já mám současnou klávesnici snad 15 let, občas ji rozeberu a vyperu, po složení je jako nová. Nechci černou klávesnici, chci velký zdvih a vyžaduji přesně svůj layout. Z 500 krámů v českých e-shopech tomu nevyhovuje ani jedna.

Víc než pár set bych za klávesnici nedal.