Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaklínač 3 + hlavní DLC, patch 1.31, problémy (asi bugy)

Zdravím,

vlastním orig Zaklínače 3 + obě DLC, a po doinstalování posledního (o novějším nevím) patche 1.31 mám problém s dialogy u některých postav (např. problém s možností dialogu s kovářem ve Větvicích, nebo problém s osvobozeným Scoi´atelem v táboře (jihovýchodně od značky Rozcestí, popř. jihozápadně od Aeramasova opuštěného sídla) a musím buďto meditovat, popř. znovu načíst save.
Také jsem zjistil, že nemůžu hrát gwint s Vivaldim, když to dříve možné bylo (a těch osob je víc).
Dále jsem zjistil problém s body na mapě, že se údajně kolem značky Cesta na Lysou horu vyskytují dva kupci a kovář, ale já mám pouze jednoho kupce a kováře. Nebo jsem třeba vybral válečnou kořist ve vodě (konk. od Zálipí je severně most, a ta kořist je pod vodou, západně kousek od toho mostu), ale na mapě to stále je označené jako nevybrané, přitom jsem to tam snad třikrát pročesával centimetr po centimetru, i s aktivními smysly.

Máte někdo s tímto problémem nějaké zkušenosti? Co mám udělat aby to fungovalo "normálně"? Díky za tipy

To bugy nejsou... někteří obchodníci a Kováři vypadají že pracují ale neni tomu tak.
Meditací se trefis do pracovní doby. A myslím si že žádný kus zaklinacskeho vybavení ti ve hře nechybí jen si je zatím nenašel u správného obchodníka. Vlastní zkušenost

Jedna část zaklínačského vybavení ti opravdu chybět může, pokavaď na Scoi'atel první dokončí questovou linii Luboše Šíleného a tím docílíš, že se jeho vesnice odstěhuje, tak opravdu jeden kus ti bude chybět. Ten jeden kus totiž prodává ten kovář, který se po dokončení linie odstěhuje (mimo celou hru), takže už mapu nelze získat. Se zbytkem chyb jsem se nikdy nesetkal. Akorát vím, že tohle se mi stalo, ale jelikož jsem chtěl mít kompletní zaklínač. vybavení, tak jsem si musel tuto mapu dodat přes konzoli.