Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava herního PC - poradíte?

Zdravím vás,
potřeboval bych poradit ohledně mé sestavy.
Jsem v tomto ohledu lama a nechtěl bych udělat nějakou blbost.
Očekávám od ní možnost taktování, tichý provoz, slušné chlazení, velmi slušný výkon na hry i ta estetika hraje roli.
Mám drobné nejasnosti ohledně chlazení CPU (nevím jestli se vejde do bedny, nebude překážet ramkám)
O vodním chlazení moc neuvažuji.
Dále mám nejasnosti o grafické kartě. Nevím jakou. Spíše se přikláním k GTX (nižší spotřeba a teplota), ale potřebuju si to ujasnit.
No kdybyste mi mohli pomoci s výběrem bedny, nějaký lepší návrhy. Nechci žádnou srágoru. Očekávám kvalitní provedení, kvalitní odhlečnění a hlavně chlazení.
Na a ještě nějakej nápad na modul předního info displeje (teploty, otáčky fanu atd., možná s regulací otáček)

No kdybyste měli návrch na nějaké zlevnění sestavy, tak sem s ním. Nechci utrácet "příliš" za Hi-end zboží.
Zde jsem si tak něco málo poskládal. Doufám, že jsem na nic nezapoměl.

CPU: Intel Core i5-7600K 3,8 Ghz 6900Kc www.czc.cz
Chladič CPU: Scythe SCNJ-4000 Ninja 4 1400Kc www.czc.cz
Deska 1: GIGABYTE AORUS Z270X-Gaming K5 - Intel Z270 4900Kc www.czc.cz
Deska 2: ASUS ROG STRIX Z270F GAMING - Intel Z270 5400Kc www.czc.cz
Deska 3: MSI Z270 GAMING PRO CARBON - Intel Z270 5000Kc www.czc.cz
GPU 1: GIGABYTE GeForce GTX 1060 WINDFORCE OC 3G, 6GB GDDR5 7900Kc www.czc.cz
GPU 2: GIGABYTE Radeon RX 480 G1 Gaming, 8GB GDDR5 7000Kc www.czc.cz
RAM: Corsair Vengeance LED Red 16GB (2x8GB) DDR4 3000 3600Kc www.czc.cz
SSD: Samsung SSD 850 EVO - 250GB, Kit 3200Kc www.czc.cz
HDD: WD Black (FZEX) – 2TB 3900Kc www.czc.cz
DVD-ROM: ASUS DRW-24D5MT, černá, bulk 370Kc
CASE: iTek NINJA 1100Kc www.czc.cz
Větrák: + Arctic Fan F12 Silent 129Kc www.czc.cz
Zdroj: Corsair CX Builder Series 600W 2000Kc www.czc.cz

Moc díky za případné rady.

Doporučil bych dotaz hodit na pc.poradna.net, zde se primárně řeší vlastní hry a ne hardware.

-------
Jen poznámka na okraj, tobě se ta cirkusácká skříň opravdu zdá OK? Nechceš raději preferovat kvalitu provedení (omezení rezonancí, funkční windtunel) před takovou blikající potforou? ;-)
A ano, kvalitní skříň je výrazně dražší.