Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Witcher 2 Málo FPS + pár dalších otázek

Zdravím, chci se zeptat na trochu víc věcí které mi vrtají hlavou.
1.Když splňuji minimální nebo doporučené požadavky úplně na těsno, jak mám očekávat že mi hra pojede?
2.Jak moc je náročný witcher 2? Na mém PC kde jsem hrál např. tomb raider 2013 na vysoké detaily 50+ fps, fullhd se mi witcher seká i na nejnižší detaily.
3.Je hodně velký rozdíl mezi GDDR5 a GDDR3 grafikou?
Doplňková otázka 4.Jaké hry by jste mi doporučily pro takový low end PC, 6GB RAM, 1GB VRAM GDDR5, amd A8-5500. Nebráním se žádnému žánru, ale upřednostňuji střílečky. Dohrál jsem mafie 1,2, Far Cry 3, zmiňovaný tomb raider, shadow of mordor, skyrim, hrával jsem csko, lolko, sem tam hraju battlefieldy 4 a DayZ u kterého se většinou po zlomení nohy když běžím po schodech naseru a vypnu to.

Tu hru mám na steamu, takže patch by se měl stáhnout automaticky, nebo ne? BF4 mám na střední detaily a nepadá to pod 50FPS, mordor jsem měl na nízké, ale nikdy to pod 60 nešlo. Jinak teď jsem hrál witchera asi 2 hodiny a v některých oblastech tak max 30FPS......vše mám na nejnižší detaily nebo úplně vypnuté, což mi připadá naprosto příšerný, vzhledem k tomu jaký to chce minimálně požadavky.

Změnil jsem ten texturememorybudget na 900(původně to bylo na 100), vypl jsem v radeonu profil pro tu hru. Teď tam mám na střední detaily 30-45 FPS ve městě. Další věc je to, že 90% lidí kdo si stěžuje na ty lagy mají Radeonky jako já(konkrétně vlastním 7700 serii), takže hádám že nějaký problém bude v tom.