Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno GTA V problikává a glitchuje

Zdravím, dnes jsem nainstaloval GTA V a při zapnutí se mi tohle děje. Všechny ostatní hry mi jedou naprosto bez problémů. Mám nejnovější ovladače.
Nahrál jsem video na Youtube, protože jinak by mi to snad ani nikdo nevěřil. :D XqEI70XT0xc Seká se jenom ten začátek.

Specifikace:

i7-6700
Asus GTX 1070 8G
16 GB DDR4
MSI B150 Night Elf

Nějaký nápad? Díky.

Snížil jsem na 60 Hz jak v systému, tak ve hře, ale dělá to úplně to samé. A k těm ovladačům, při prvním spuštění jsem měl druhý nejnovější ovladač, protože mi kvůli tomu ovladači, co vyšel, nefungoval módovaný Minecraft, a dělalo to to samé. Takže v ovladači chyba nebude, řekl bych.

Já GTA5 nemám, proto se ptám, nepoznám to :-)

Možná by to chtělo pořádně otestovat hardware, RAM, grafiku, CPU. Nemůže být na vině přehřívání? Tuší, že spíše ne, když ostatní hry běží bez problémů..
Možná by stálo za to vyzkoušet hru v čistých Windowsech. Snad je ta hra originál.

S přehříváním problém nemám, to jsem sledoval v Asus Gpu Tweak II a v Open hardware monitor. Nejvíc, co jsem kdy měl, bylo 65°C po několika hodinách hraní Rustu na ultra, což je alpha :D A procesor se taky nedostal na 60°C. Hra samozřejmě originál je, jinak bych sem ani nepsal :D Bohužel ji ale mám přes Rockstar Social Club, kde je stahování tak pomalé, že i s optikou bych to měl za několik dní, kdežto na Steamu by to bylo hned, takže reinstalaci jsem chtěl až jako krajní a poslední možnost. Ale vidím, že mi asi nic jiného nezbývá..