Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mafia III vs CPU AMD x4 phenom 965BE SSE 4.0?

Ahoj prosím o radu. Koukal jsem na pár "letsplájů" Mafie 3 a řekl jsem že bych to zkusil. Plánuju jí koupit ale na netu jsem se dočetl spoustu věcí o tom že mají procesory AMD PHENOMY problémy tu hru spustit protože mají jen SSE 4.0 a hra prý frčí na 4.1+. Znamená to že to nepustím? Nebo vyšel nějáký patch co to opravuje? Demo asi není a stahovat na zkoušku warez co má asi 45GB s mým netem se mi opravdu nechce. Aby mě to nevypeklo jako Witcher 3 kde se mi origoš sekal a staženej šel krásně. Děkuji mockrát a přeji hezký zbytek večera. (sestava v popisku)

Hlavne kvuli repetitivnosti misi. Napr potrebujes vylakat bosse z ukrytu a to udelas tak, ze jdes do jeho nekolika podniku (bordel, bar apod), vsechny tam postrilis, udelas to same jeste parkrat a az se ten boss nasere tak jde do nejakeho toho podniku ktery jsi uz jednou vystrilel a udelas to same jen s tim rozdilem ze na konci bud bosse zabijes nebo bude pro tebe pracovat. A tohle jsou hlavni mise diky kterym se posouvas v pribehu. Je to prumerna, mozna podrumerna hra, ale kdyz vezmu jako ma predchudce tak je to strasna sracka.