Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem The cursed crusade - PhysX chyba !!

Zdravim, kdyz chci spustit hru "The cursed crusade" hodi mi to chybu ze nemam aktualni PhysX ovladac. Stahnul jsem si tedy z oficialniho NVIDIA webu:

- PhysX-9.12.0613-SystemSoftware - NEPOMOHLO !!
- PhysX-9.12.1031-SystemSoftware-Legacy - NEPOMOHLO !!
- GeForce R295 Driver (Version: 295.51 BETA) = Updates PhysX System Software to 9.12.0203 = (ktery by mel podle vseho problem vyresit) - Chyba: "Tento ovladac neni kompatibilni s touto verzi windows. (Mam win7 - ulitimate 64-bit).

... Takze uz fakt nevim. Jinak grafiku mam AMD. Nejake rady prosim ? Diky moc.

Sem blbec ... Vubec sem si nevsim, ze tam je. A kdyz uz, cekal bych ze se nainstaluje sam, nebo se to minimalne zepta pri instalaci hry, zda chci nainstalovat i verzi PhysX bez ktere to nerozjedeu :D Takhle je to v te slozce se hrou docela dost zamaskovany, nemoh sem to ani najit :D ... Ale je to tam, tak vecer to zkusim a dam vedet. Zatim Díky :)

Tak to fuguje :) Ale nastal jinej problem :D Mam to jen na pul obrazovce (jako ctverec) ale monitor mam "obdelnik". Prosim bez poznamek k moji terminologii :D ... No v nastaveni ve hre zadna moznost zmeny neni, ani jinde jsem nenasel ... Nevite jak to prizpusobit na celou plochu ? Diky :) PS: Omlouvam se za tak stupidni otazky, ale asi sem fakt blbej, protoze fakt nemuzu najit kde to zmenit :/