Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem starou multiplayer hru ? (jakýkoli žánr)

Ahoj sháním nějakou fakt starou hru která vyšla do roku 2002 a chci aby byla multiplayer.Potom už je mi jedno jestli je to fpsko nebo RPG.
Již jsem hrál: Quake 3, UT99, Counter-strike 1.6, Doom 1,2 + datadisky.... můžete mi psát podobné a nebo nějaké uplně jiné.Také jsem již hrál soldat 2 ale ten mi z nějakého neznámého důvodu seká.

Díky.

Diablo jsem hrál, pokud je myšleno TF team fortress classic tak jsem ho nějakou chvilku hrát a bavil mě ale bohužel už není moc dostupných evropských serverů a je to celkem nehratelné je to něco jako day of defeat classic... je to hrané celkem dost ale jen na čínských serverech což mi je k prdu s pingem 500. Wolfenstein enemy territory jsem též hrál a to celkem dlouho, ale už mě to omrzelo na české servery už moc lidí nezavítá a s cizincema mě to nějak extra neba už.Ale díky dost dobrý pokus.

Soldier of fortune dohrán ale dvojka mě vůbec nechytla dohrál jsem jen jedničku, shodou okolností moje nejoblíbenější hra ever ;-) (po multiplayeru jsem to hrál asi 9 let), Duke nukem odehrán ale stejnak není nad doom :D Jedi Knight: Dark Forces II neznám takže díky moc.