Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Staré CD her

Ahoj slyšel jsem od někoho, že se prý dají někde prodat staré originální CDéčka např. od hry mafie v řádů několika tisícovek. Je to pravda? a pokud ano nezná někoho, nebo nějakou stránku kde se to dá prodat?

Musíš najít někoho, kdo to chce koupit :) Nedovedu si ale představit, že by někdo dal za originálku Mafie tisíce.

Já nedávno nabízel tady v bazaru k časopisům Score a Gamestar za pakatel (snad 100 kg, skončilo to už ve sběrném dvoře) stovky CD a zájem byl nulový.