Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Counter strike HELP

Čau mam problém se připojit na servy v Counter strike:Classic Offensive nejnovější verzy mám.Mohla by být chyba v tom že nemam steam v program files 86 ale na jiném disku D. Protože při instalaci je všude program files 86 :(. Za pomoc budu rád nebo aspoň nějaky názory?

CS:GO nemám, ale jsem si na 99,9% jist, že místo instalace hry na disku na to vliv mít nebude. Nakonec, můžeš zkusit hru z déčka odinstalovat a stáhnou znova, tentokrát na céčko do programfiles64.

Taky mám Steam jinde, na D:\Hry\Steam. Mám nainstalováno několik set her a s žádnou podobný problém (připojení někam na servery) nebyl.