Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem FIFA 17 pc

Ahojte nedávno som si stiahol demo k hre fifa 17 a nadchla ma tolko že som sa ju rozhodol kúpiť ale tu nastava problem že neviem či mi pojde tak dobre ako demo (demo mi slo na 45-50fps) tak by som chcel vedieť či mi na tejto zostave pojde podobne aj vo full verzii Txv4

Rek bych ze v HW narocich nebude sebemensi rozdil. Ale kdyby snad nahodou to Demo melo nizsi pozadavky (a proto fungovalo) a obavas se toho, ze plna verze bude mit pozadavky vyssi a hru nerozjedes, tak neni nic snazsiho, nez si na netu najit HW pozadavky hry a porovnat je s HW stroje :) Pokud souhlasi nebo je prevysujes, nebude problem. Pokud mas mensi, tak problem bude. Ale to bych se MOOC divil, kdyby DEMO verze mela nizzsi HW naroky nez FULL GAME. Ale radej si to porovnej no, za to nic nedas :)