Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ztráta FPS - FarCry 3

Zdravím lidi. Dokázal by mi někdo poradit, proč se mi při každém spuštění hry ztrácí FPS?..
Když jsem hru spustil poprvé, tak sem měl cca 36FPS (medium details), a teď cca po 10. spuštění hry mám nyní jen 24FPS..
Čím to je?.. Hra je kupovaná na steamu :/..

• Grafickou kartu a CPU más jaké
TiP ~ Zkus vypnou vyhlazování 'msaa', me co pomphlo, hru spustit v okne místo celé obrazovky nebo hru spustiv v DX9
*Hru jsem zakoupil hned nazacatku, kde jsem mel problém s Video sekci, které jeli z tezí na 3FPS, od té doby, byla drtivá vetsina BUGs vyresena.