Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozjedu hru jménem RUST?

Dobrý den,
jelikož hrám moc nerozumím tak bych vás chtěl poprosit o to jestli to můj počítač rozjede?

Procesor: Intel(R) Pentium(R) CPU 2020M @ 2.40GHz
RAM: 6.00 GB
Typ systému: 64bitový operační systém, procesor pro platformu x64
Verze systému : windows 10

předem děkuji

Procesor sotva splňuje minimum. Ram bych doporučoval 8GB. Stále neznáme GK. Pokud to avšak bude GT, pochybuji že to bude hratelné. Viz můj notebook: i3 3110M, 8GB RAM, GT 720M dává na pláži 40, v lese 17FPS a méně na DX11.

Ja mam noťas 8 GB ram,4 jadro 2,16 GHz a čo som skúšal si Rust stiahnuť (Ano ide stiahnuť zadara ale funguje iba na pár serveroch) Tak mi to šlo uuplne plinulo.. A ty keď maš PC tak by ti to malo utiahnuť tiež, keďže PC je výkonnejší ako noťas :)