Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem For Honor - Striktní NAT !!!!

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat. Jak je možné že u všech ostatních her mám otevřený NAT a u For Honor je Striktní ? Porty jsem podle ubisoftu povolil, dále mi doporučili povolit uPnP a stále nic. Je možná že s tím má něco do činění DMZ, u které mám povolenou IP adresu mého počítáče ?

Pokud se nepletu tak DMZ by mela delat pravy opak...tzn otevrit vsechny porty.
Je mozne ze mas proste smulu a se svym routerem/modemem budes mit u tehle hry Strict NAT.

Ja tohle resil u GTA V a i Ubisoftiho The Crew kdy sem udelal vse co bylo napsano a nic...
Ted bydlim jinde a mam jiny router a jeste jsem to nezkousel jestli se neco zmenilo.