Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zajima mne jak legalizovat emulaci ps2

já slyšel ze legalni bios na ps2 lze do pcsx2 ziskat pomoci dumpu ktery vyžaduje swap magic dvd ktere co si pamatuji ovsem neni legalni mel jsem s tim problem presto ze to bylo urcene k zaloham a hlavne jsem tim pokazil kdysi konzoli proto se ptam zda to dumpovani pomoci swap magic neni opet nějaka mlžená bejkárna kdy človek je ve vězeni rychleji nez když si bios ps2 sosne z netu?

Nevim to na 100% i kdyz asi tusim ze "mam" pravdu" ale v PS2 bude jen jeden BIOS ne?

Problem u emulatoru a hlavne her je ze kazda druha hra potrebuje jiny BIOS aby bezela spravne.

Ja takhle kdysi zkousel MGS3 Snake Eater a Mercenaries a obe hry vyzaduji uplne jiny BIOS a taky uplne jine nastaveni hacku atd atd...

Takze pokud asi chces uplne legalne hrat tak by bylo nejsnazsi mit PS2 a nekde si hry za par korun koupit :/