Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Survarium - Crash PC

Ahoj, včera jsem si stáhl f2p hru Survarium a začala mě bavit.. Dnes ráno jsem jí ještě normálně hrál, ale pak jsem vypnul pc a když se k němu zase vrátil, a zapnul Survarium, pc zamrzl. Nereaguje na nic, musím ho natvrdo vypnout a poté znova zapnout.

mám ntb Lenovo B5400
i3, Intel HD 4600, 4 gb ram, Windows 10

Pokud není úplně hloupý, stahoval nestahoval to někde z uložto, ale třeba na Steamu a tam si teda myslím, že breberky mít nebudou. (ovšem odkud to má nenapsal...)

Spíš je problém v optimalizaci té hry, je příšerná. Nikdy se mi to nepovedlo rozchodit (a to splňuju požadavky a s žádnou jinou hrou jsem nikdy problém neměl).

Notebooky obecně nejsou většinou her podporované a některé hry s nimi prostě mají problém, obzvlášť ještě notebook s nepodporovanou grafikou od Intelu.

Tazatel předpokládám při stahování četl, že tato hra dosud není dokončená, takže to klidně může být bug/nekompatibilita s HW...

Zkusil bych to přeinstalovat a pak se uvidí. Může to být klidně i nakoplý Windows.