Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Overwatch penalizace

Zdravim, před chvílí se mi stala taková situace. Zapnu OW, dám competetiv a spustila se loadovací obrazovka, která se mi ukazovala i potom, co hra začala, takže jsem se nemohl připojit. Kdyz jsem zkusil rejoin, tak me hra jakoby "kicknula". Dostal jsem ban na 2h do comp. a jeste k tomu jednu -75% do dalsi hry. Tak me to nasralo, ale rikam si, no nic zkusim quick play. Zapnu hru..Jedine co se mi nacetlo byla mapa, hud a crosshair. Nevidel jsem spoluhrace, ani enemies. Tak hru leavnu, protože se to nespravilo ani po minute ve hre. A co nevidim... 6 penalizací na-75% !
To jsem nemel ani upozorneni za leaving...
Hra me pak jeste sama odhlasila. Stalo se vam neco takovyho ? Nebo je to chyba serveru ? Asi mi nezbyva nic jinyho, nez tech 6 her odtrpet proti AI, ale nechapu, jak je toto mozny..

Já sice neporadím, protože jakýkoliv online multiplayer bych nehrál, nemám tedy povědomí o tom, co a jak. Jen se stále a stále ubezpečuji na základě té spousty threadů, co tu je, že vůbec o nic nepřicházím.

Máte (multiplayeroví hráči) toto opravdu zapotřebí?

Máme, tohle je ojedinějel případ, nikdy se mi nic takovýho nestalo (nehraju ale Overwatch ani CS:GO). Naopak jsem v multiplayeru zažil spoustu skvělých momentů. Například sestřelení AH-64 pomocí RPG-7 v Armě 2, všemožný PvP fighty, "infarktový" situace, satisfakce z hladký kooperace s kamarádem atd.