Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SKYRIM Special Edition

Zdravím, rozhodol som sa že si dam nejaké mody ktoré su na stránkach Bethesda, lenže keď sa chcem prihlásiť v hre v sekcii mody tak po prihlasný mi nič neukáže a to prihlásenie je tiež nejaké divne keďže heslo môžem dať aj zle aj tak mi to prijme...a hned ako dopišem heslo mi to automaticky vezme bez nejakeho potvrdenia enteru alebo čohosi... ale neukaže mi ponuku modov.. nič...hľadal som odpovede na nete ale nič čo by mi pomohlo som nenašiel, neviem v čom je problém, verifikovaný účet na bethesda mam, vie mi niekto s tým pomôcť?

Není jednodušší pro modifikace používat Skyrim Workshop na Steamu nebo je stahovat z Nexusu (ručně nebo prostřednictvím nějakého manažeru)?

O účtu na Bethesdě a o tom, že na svých stránkách mají modifikace, jsem nikdy neslyšel. A nic tam nehledal.